بایگانی دسته‌بندی‌ها: آگهی آموزش

آگهی آموزشی و آموزشگاه های ایران

آموزش برنامه نویسی طراحی سایت php

برنامه نویسی php برای طراحی سایت را میتوانید باسانی با MortezaSaheb.ir بیاموزید.

برای اینکه محتوا و قابلیت های صفحات طراحی سایت ما تا حد ممکن برای کاربران در دسترس باشند باید از قدرتی که WAI-ARIA در اختیارمان قرار می دهد استفاده کنیم و دسترسی صفحات HTML5 را با استفاده از آن بهبود بخشیم.  WAI-ARIA مخفف عبارت Web accessibility initiative – accessible rich internet application می باشد.

راهی برای بهتر کردن دسترسی به محتوای وب و یا ابزارهای تحت وب برای افراد ناتوان. این قابلیت به طور خاص به محتوای پویا و واسطهای کاربردی که توسط جاوا اسکریپت ,‌html , ajax و تکنولوژی های مرتبط با آن ایجاد شده اند کمک می کند تا در دسترس تر باشند.

کاربرانی که از ابزارهای صفحه خوان استفاده م یکنند و یا توانایی استفاده از موشواره را ندارند نمیتوانند از برخی از سایتها و قابلیت های برنامه های تحت وب استفاده کنند. برای مثال slider ها نوارهای نشانگر پیشرفت و واسط کاربری برگه ای برای این کاربران در دسترس نیست. با استفاده از WAI-ARIA میتوانید این ضعف را جبران کنید, حتی اگر محتوا و یا قابلیت شما در میان ساختار پیچیده برنامه تحت وب قرار گرفته باشد. از این رو آن بخشهایی از سایت که در حالت عادی برای برخی از کاربرات در دسترس نیست با استفاده از این قابلیت برای کاربران ناتوان و تکنولوژی های یاری رسان به افراد ناتوان در دسترس قرار خواهد گرفت.
ادامه‌ی خواندن

دانلود تحقیق مقاله انکار سرویس ddos

دانلود مقاله حمله انکار سرویس ( DOS ) در سایت Paper.Academiya.ir

فعالیتهای مخرب ممکن است باعث انکار سرویس شود. از طریق ارسال بسته های اضافی، آسانترین حمله DOS منابع در دسترس را که برای گره قربانی هست را مصرف می کند. در نتیجه کاربران قانونی در شبکه از بدست آوردن ورود به خدمات یا منابعی ککه متعلق به آنهاست تحت عنوان حملات DOS بعنوان تلاش دشمن که برای تخریب در نظر گرفته شده و یا تخریب یک شبکه است. علاوه بر این برای همه رویدادها که توانایی شبکه را برای راه اندازی یک سرویس کاهش می دهد .
بسیاری از حملات DOS در لایه های مختلف میتوانند در شبکه های حسگر بی سیم نیز مطرح شوند. عنوان مثال در لایه فیزیکی حملات DOS میتواند موجب متراکم شدن و دستکاری شود و در لایه پیوند داده ها، سقوط و ضعف، غیرمنصفانه، و در لایه شبکه غفلت و حرص و آز و خانگی و جهت غلط ، سیاه چاله ها. جاری شدن سیلهای مخرب و هماهنگ سازی DE سبب حمله به لایه انتقال است.
ب) حمله کرمچاله : ارتباط زمانی کم بین دو بخش از یک شبکه روی یک پیغام پاسخ شبکه یک هکر یک کرمچاله هست[34]. این اتصال میتواند توسط یک گره مجرد پذیرفته شود که پیغام را میان دو گره مجاور و غیر مجاور و یا بوسیله یک جفت گره ها در بخش های متمایز از ارتباط شبکه ای با یکدیگر ارسال می کند.وظیفه حمله کرمچاله در شبکه دقیقا شبیه حملات منجلاب که گره حمله نزدیک به ایستگاه پایه است.
ج) حمله سیل آسای Hello، یکی از آسانترین حملات در شبکه های حسگر بی سیم حمله سیل آسای Hello است در حالیکه مهاجم بسته های Hello را با یک قدرت انتقال به فرستنده و گیرنده پخش می دهد.
گره هایی که پیام را دریافت می کنند، فرض کنید که گره فرستنده نزدیک به آنها است و بسته ها را به این گره می فرستد. ازدحام در شبکه اتفاق می افتد بوسیله این حمله و این یک نوع از حملات است. برای جلوگیری از حملات hello، روش های مسدودسازی میتوانند استفاده شود
د) حمله اثر سقوط منجلاب : هدف دشمن در این حملات فریفتن همه ترافیک از یک شبکه خاص بوسیله یک گره به خطر افتاده است که یک منجلاب برای دشمن در ایستگاه پایه استفاده می کند. به طور معمول، بوسیله ساخت یک گره به خطر افتاده که به نظر می رسد به طور خاص مورد توجه محاصره گره ها در الگوریتم مسیریابی حملات منجلاب میتواند عمل کند. از آنجا که دشوار است تایید اطلاعات مسیریابی فراهم شده بوسیله یک گره، مقابله با حملات منجلاب بسیار مشکل است. به عنوان مثال دشمن طبقه لپ تاپ یک مسیر با کیفیت بالا با قدرت کافی برای بدست آوردن یک منطقه گسترده ای از شبکه فراهم کرده است
حمله سیبل : مفهوم حمله سیبل یک حالتی است که یک گره هویت جعلی بالاتر در شبکه نمایش می دهد که تحمل پذیر خطا برنامه و تخصیص ذخیره سازی و توپولوژی شبکه است. پروتکل ها و الگوریتم هایی که باسانی تحت تاثیر قرار می گیرند.
امنیت شبکه های حسگر بی سیم به یک موضوع مهم به خاطر ظاهر شدن خطرهای مختلف و اهمیت محرمانه بودن اطلاعات تبدیل شده است، هرچند در گذشته تمرکز کمی روی امنیت شبکه های حسگر بی سیم بوده است. راه حلهای مختلفی برای تامین امنیت در برابر همه خطرات، هر چند برخی از راه حلها قبلا پیشنهاد شده است وجود دارد. در مقاله security in wireless sensor networks عمدتا روی تهدیدهای امنیتی شبکه های حسگر بی سیم متمرکز شده است و چکیده ای از حملات روی شبکه های حسگر بی سیم و تاثیر در لایه های مختلف به همراه تکنیک های محافظت از آنها ارائه شد. در سالهای اخیر بجای تمرکز در لایه های مختلف، دانشمندان در حال تلاش برای سیستم یکپارچه برای مکانیزم های امنیتی هستند. بیشتر خطرهای معمول در لایه های مختلف و راه حلهای آنها در این مقاله نمایش داده شده است.
برای دانلود مقالات علمی از پایگاه داده های ieee.org یا ساینس دایرکت الزویر میتوانید به paper.academiya.ir مراجعه نمایید.
چندی از آرشیو مقالات ddos سایت مرجع آزمون دکتری آکادمیا در ادامه اورده شده است.
ادامه‌ی خواندن

آموزش اکسل (Microsoft Office Excel 2013)

بسته نرم افزاری آفیس (Microsoft Office) یکی از مجموعه نرم افزارهای پرکاربرد بین کاربران کامپیوتر می باشد و می توان گفت کمتر افرادی پیدا می شوند که به این نرم افزارها نیازی نداشته باشند. یکی از نرم افزارهای پرکاربرد بسته نرم افزاری آفیس، نرم افزار صفحه گسترده  اکسل یا  Excel می باشد. این نرم افزار با توجه به قابلیت هایی که دارد، نیاز است تا آن را به عنوان اولین نرم افزارهایی که نیاز داریم، یاد بگیریم.در این آموزش ابتدا با محیط اکسل ۲۰۱۳ و سپس با وارد کردن داده ها و قالب بندی آن آشنا می شویم. در ادامه در رابطه با مدیریت کاربرگ ها نکاتی گفته می شود. سپس به مباحث فرمول نویسی، توابع و رسم نمودار در اکسل می رسیم. در این آموزش سعی شده نکات ساده کار با اکسل به صورت خیلی کوتاه ارائه شود. ادامه‌ی خواندن

برگزاری نمایشگاه عکس

برگزاری نمایشگاه عکس­های بهرام گوهری به نفع خیریه رعد

نمایشگاه عکس­ های بهرام گوهری هنرمند عکاس صاحب نام کشور با عنوان ” آن دیگر “ برگزار می شود و منافع آن به  توان­یابان مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد اختصاص خواهد یافت.

بر پایه این گزارش درآمد حاصل از فروش آثار این نمایشگاه به امر آموزش، توانبخشی و اشتغال افراد دارای معلولیت اختصاص می­ یابد تا این گروه از شهروندان به سرعت و موفقیت مسیر توانمندی طی کنند.

بر اساس اعلام مسؤولان برگزاری، بازدید از نمایشگاه برای عموم آزاد است و بازدیدکنندگان    می توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۱ ایام یاد شده به گالری اعتماد واقع در نیاوران (باهنر)، میدان یاسر، خیابان صادق قمی، خیابان بوکان (دو راهی سمت راست)، پلاک ۴ مراجعه نمایند.

 • اسپورت کامرا
 • اسپرت کمرا
 • اسپرت کامرا
 • اسپورت کمرا
 • دوربین اسپرت کمرا

Performing Validations in an HTML Web Page

Performing Validations in an HTML Web Page

Your first line of defense in the world of the Internet is your HTML page. You can use controls that assist the user not only in entering information but also in entering it in the correct format. For example, you can use HTML elements like list boxes and radio buttons to provide the user with a limited range of options to choose from.

ادامه‌ی خواندن

Variables, Operators, and Constants

Variables, Operators, and Constants
Do you remember how your teachers introduced you to the concept of arithmetic in elementary class? If not, let me refresh your memory a little. Your teacher might have given you a simple example of a basket containing six tomatoes. She might have asked you to put a few more tomatoes in the basket.

آموزش طراحی سایت اختصاصی PHP – آموزش برنامه نویسی و طراحی اختصاصی سایت PHP

برای خرید بسته آموزشی طراحی سایت میتوانید به آدرس Webdesign.epaybank.ir مراجعه کنید تا با صنعت طراحی سایت و برنامه نویسی سایت آشنا و مسلط شوید.

ادامه‌ی خواندن

اموزش برنامه نویسی php

Introduction to PHP Programming
As discussed earlier, PHP is an open-source, server-side scripting language. What I didn’t mention, on purpose, was the fact that it is also an embedded CGI language. This certainly will raise some eyebrows! Now, PHP is an embedded language in the sense that it is enclosed within tags and you can easily switch between PHP and HTML without having to use large amounts of code to output HTML.

آموزش برنامه نویسی PHP بصورت خصوصی – کاربردی و با مثالهای واقعی از سایتهای اینترنتی

برای خرید بسته آموزشی طراحی سایت کافیست به Webdesign.epaybank.ir مراجعه نمایید

بعد از خرید بسته آموزشی طراحی سایت میتوانید بیش از 60 ساعت آموزش فارسی و کاربردی برنامه نویسی و طراحی سایت را مشاهده کنید که توسط مدیر آریاکدرز تدریس شده است و توسط گروه طراحان آریاکدرز نیز پشتیبانی می شود.

ادامه‌ی خواندن

اموزش برنامه نویسی php

Evolution of PHP
Rasmus Lerdorf developed PHP in the year 1994. He incorporated this unreleased version of PHP into his home page. He used this version to monitor the number of users who accessed his online resume. No one knew about the existence of PHP until early 1995, when the first version of PHP was released. It was then known as Personal Home Page Tools

آموزش برنامه نویسی و طراحی سایت با خرید بسته آموزشی طراحی سایت از سایت اینترنتی mortezasheb.ir ، با خرید این بسته آموزشی میتوانید به طراحی اختصاصی سایت مسلط شوید و سایتهای اینترنتی دلخواه خویش را طراحی و برنامه نویسی کنید. لازم بذکر است که این بسته آموزشی دارای پشتیبانی از راه دور می باشد و به راحتی اشکالات خود را بعد از مشاهده ویدیو های تصویری php آریاکدرز رفع خواهید کرد و با انجام پروژه طراحی سایت و برنامه نویسی PHP خواهید توانست به درآمد مستقل نایل شوید..

ادامه‌ی خواندن

Installing PHP on the Linux

Installing PHP on the Linux Platform

I have already talked about the compatibility of PHP and its multi-platform support in the previous chapter. However, the most widely used, and inarguably the best, software combination for PHP is using Apache and MySQL on a Linux platform. In this section, I will discuss the steps that are required to configure PHP to work with Apache and MySQL in Linux.

آموزش برنامه نویسی طراحی سایت اختصاصی PHP با خرید بسته آموزش طراحی اختصاصی سایت از webdesign.epaybank.ir امکان پذیر هست. بعد از خرید بسته آموزشی همکاران ما در سایت آریاکدرز ، درگاه پرداخت با شما تماس حاصل خواهند کرد و نسبت به کنترل آدرس پستی شما اقدام خواهند کرد تا بسته آموزش برنامه نویسی و طراحی سایت بعد از ارسال با پست پیشتاز به خدمت حضورتان برسد.

با خرید بسته آموزشی طراحی سایت آریاکدرز میتوانید انواع سایتهای شخصی، سایت شرکتی، سایت تجاری، سایت فروشگاهی، طراحی تک صفحه ای، طراحی سایت ریسپانسیو، ویرایش و توسعه طراحی سایت انجام شده، رفع اشکالات نرم افزاری و برنامه نویسی php، کار کردن با وب سرور آپاچی و امن کردن url و مباحث بهینه سازی سایت SEO آشنا خواهید شد.
ادامه‌ی خواندن

معرفی کالج ای ام اس

معرفی کالج ای ام اس
کالج زبان EMS با داشتن یک دهه سابقه آموزش در کشور مالزی و به همراه اساتید مجرب ( اساتید بریتانیایی و استرالیایی متخصص، با مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی TESOL ) واقع در مرکز شهر کوالالامپور، با دوره های آموزشی متنوع شرایط بسیار خوبی را برای علاقمندان به فراگیری زبان انگلیسی فراهم می کند. ادامه‌ی خواندن

مرکز توسعه آموزشهای مجازی پارس

دریافت مدرک معتبر بدون حضور در کلاس
مرکزآموزش مجازی پارس
به مدرک تحصیلی معتبر و با استعلام نیاز دارید؟
آیا برای استخدام یا ترفیع شغلی به مدرک تحصیلی با استعلام نیاز دارید؟
آیا برای مهاجرت و تقویت رزومه به گواهینامه آموزشی معتبر نیاز دارید؟
آیا زمان کافی برای گذراندن دوره آموزشی مورد علاقه خود ندارید؟
آیا برای مهارت های خود به گواهینامه بین المللی نیاز دارید؟ ادامه‌ی خواندن

علائم گرمازدگی چیست؟

علائم گرمازدگی چیست؟

علائم گرمازدگی شامل :

 • پوست خشک و داغ
 • عدم تعریق
 • پوست ابتدا قرمز شده و سپس رنگ پریده یا کبود می شود
 • تنفس کوتاه و سریع
 • نبض سریع و ضعیف
 • افزایش دمای بدن به بیش از 40 درجه
 • سردرد
 • گرفتگی عضلات
 • گشادی مردمک چشم

علائم روحی و روانی گرمازدگی شامل :

 • گیجی
 • رفتار پرخاشگرانه
 • آشفتگی و هیجان
 • توهم
 • بی حالی
 • رخوت و بی حسی
 • درمان گرمازدگی

  ادامه‌ی خواندن

دعوت به انجمن دانشجویان

با سلام و احترام
شما به انجمن دانشجویان دعوت شده اید.

به منظور تقویت نشاط علمی در میان دانشجویان و حمایت از فعالیت های جمعی و خود جوش پژوهشی و راهنمایی و مشارکت دانشجویان مستعد و توانمند در جهت بالندگی علمی و فرهنگی دانشگاه، انجمن های علمی دانشجویی رشته های مختلف تحصیلی با حمایت دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور تشکیل شد.  پروژه های دانشجویی | دانشجو   ادامه‌ی خواندن

آمـوزش زبـان انـگلیـسی در سـه سطـح

آمـوزش زبـان انـگلیـسی در سـه سطـح
یـادگیـری زبان انـگـلیسی در 80 روز
در 5 دی وی دی و 80 سـاعت
آمـوزش زبان حرفه ای را هم اکـنون با خـرید این مـجموعه آغـاز کـنید

شما می توانید به وسیله این پکیج در خانه برای خود در حدود 80 جلسه آموزش زبان انگلیسی برگزار کنید.
از مبتدی تا حرفه ای تـرین مباحث آموزش
در عمل این مجموعه کمک می کند تا به صـورت حرفه ای مکالمه انگلیسی را انجام دهید
پس از گذراندن این دوره تفاوت محسوس در مکالمه خود را احساس می کنید  آموزش زبان   ادامه‌ی خواندن