بایگانی دسته: آگهی فروش تبلت

معرفی انواع تبلت

تبلت

تبلت چیست؟

تبلت ها در حقیقت کامپیوترهای کوچک و باریکی هستند که فاقد کیبورد بوده و به یک صفحه لمسی مجهزند.

این دستگاهها توسط اتصالات بیسیم به شبکه و اینترنت متصل می شوند و به دلیل حجم و وزن کمی که دارند گزینه ایده آلی برای کاربران و علاقه مندان به حوزه دیجیتال به حساب می آیند.   تبلت  –   ادامه خواندن تبلت

فروشگاه مجازی

خواروبار آنلاین یا فروشگاه مجازی آنلاین

خرید هوشمند برای افراد گرفتار شعار هر فروشگاه اینترنتی همچون فروشگاه آموزش است.

پی پاد، یک خوار بار فروشی روی اینترنت، زندگی بسیاری از افراد را ساده تر کرده است. اگر چه حوزه پی پاد هنوز کشوری نیست، ولی چشم اندازی از آینده خرده فروشی به ما می دهد – فروشگاه مجازی. پی پاد پیشتاز یک صنعت سریعا رو به رشد است که به این مطلب اختصاص یافته که ما را قادر سازد تقریبا هر چیزی را از طریق PC هایمان خریداری کنیم. مشترکان پی پاد با وصل شدن به سایت پی پاد روی اینترنت به خرید از فروشگاه خواروبار مجازی می روند. آنها به محض آنلاین شدن میتوانند به طور محاوره ای اقلام خوار و بار، شامل محصولات تازه، مواد غذایی، انواع نانها، گوشت و محصولات منجمد را خریداری کنند. شما به جای دویدن راهرو به راهرو، به سادگی روی صفحه به اقلام مورد نظرتان اشاره کرده و کلیک می کنید.

سیستم خرید آنلاین پی پاد مستقیما به سیستمهای کامپیوتری فروشگاه همکار آن وصل است ( مثلا Safeway  در سانفرانسیسکو و Jewel در شیکاگو ) . هنگامی که لیست خرید خود را به پی پاد ارسال می کنید سفارشی به نزدیکترین فروشگاه همکار ارسال می شود. یک فروشنده آموزش دیده متخصص سفارش شما را می گیرد، یک کارت خرید می گیرد و خرید شما را برای شما انجام می دهد. فروشنده متخصص کسری از زمانی را که شما لازم خواهید داشت میگیرد زیرا لیست براساس راهروها منظم شده است و فروشنده دقیقا می داند چه چیزی بردارد. میتوانید هنگامی که فروشنده / مامور تحویل با غذاهای شما می رسد کوپنهای خود را تسویه کنید. این یکی از بسیار رویکردهای محاوره ای آنلاین به خرید است که میتواند به رفع زحمت خرید کمک کند. ادامه خواندن فروشگاه مجازی

PDA

خانواده گسترش یافته PC ها : PC های اسلیت { لوحه ای } ، PDA ها و NC ها

اعضای معمول خانواده PC ها چند فامیل غیر معمول دارند. این کامپیوترهای شخصی را میتوان برای کاربردهای خاص یا برای استفاده در یک محیط کامپیوتری خاص طراحی کرد.

کامپیوترهای اسلیت – کارکنان سیار به طور فزاینده ای در حال استفاده از PC های قابل حمل – کامپیوتر های قابل حمل اسلیت هستند. PC های اسلیت که گاهی PC های قلمی خوانده می شوند از قلم های الکترونیکی همراه با یک لایی رسم / نمایش ترکیبی به جای صفحه کلید استفاده می کنند. کاربران با قلم گزینه ها را انتخاب می کنند، داده ها را وارد می کنند و رسم می نمایند. پیکهای سرویس یونایتد ( UPS ) هنگامی که از شما میخواهند که بابت بسته ها با یک قلم الکترونیکی روی یک صفحه نمایش حساس به فشار را امضاء کنید، از PC های اسلیت استفاده می کنند.

کامپیوترهای اسلیت آماده ورود به دنیای بسیاری از متخصصین سیار هستند. متن دست نویس با نرم افزار شناسایی دست نویس تفسیر می شود، سپس وارد سیستم می شود. نرم افزار شناسایی گفتار که به کاربر امکان می دهد لغات گفته شده را وارد سیستم کند در حال ادغام شدن در PC های اسلیت عالی رتبه است. ماموران بیمه و کارمندان حل و فصل دعاوی که باید در صحنه های سوانح یا فجایع کار کنند دریافته اند که کامپیوترهای اسلیت برای نیازهای ورودی آنها، که ممکن است هم شامل متن و هم ترسیمات باشند، مناسب ترند.

دستیارهای دیجیتالی شخصی – دستیارهای دیجیتالی شخصی ( PDA ها ) یا PC های دستی ممکن است انواع زیادی داشته باشند و از نظم دهنده های متصل تا رابطهای شخصی تا مراکز کاری سیار تا گوشی های وب، به اسامی زیادی خوانده می شوند. PDA ها کوچکتر از PC های اسلیت هستند و معمولا کمتر از نیم پوند وزن دارند. آنها میتوانند شامل یک گوشی سلولی درون ساختی باشند که ارسال / دریافت فکس و دستیابی به اینترنت ( شامل ایمیل ) بی سیم را امکان پذیر می سازد. قابلیتهای ارتباطی بی سیم تعبیه شده انها به کاربران آنها دستیابی فوری به اینترنت، همکاران و مشتریان، و اطلاعات لازم را عملا در همه جا و همه وقت ارائه می دهند. ارتباط متقابل با PDA میتواند توسط قلم ( مانند یک PC اسلیت ) یا با لمس کلیدهای یک صفحه کلید روی صفحه نمایش یا یک صفحه کلید با کلیدهای کاهش یافته انجام شود.

در حالت کلی PDA ها از انواع سیستمهای مدیریت اطلاعات شخصی پشتیبانی می کنند. امکان دارد یک PIM شامل تقویم و زمان بندی ملاقات، ایمیل ، فکس ، اداره شماره تلفن، لیست کارهای انجامی، فایلهای سرگرمی، یادداشتهای یادآوری، خاطرات و غیره باشد. بعضی از PDA ها میتوانند حاوی انواعی از کاربردهای نوع PC، مانند برنامه های صفحه گسترده و مدیریت مالی شخصی، باشند. همچنین PDA ها طوری طراحی می شوند که به منظور انتقال داده ها، دستیابی به شبکه و چاپ، به سادگی به سایر کامپیوترها و چاپگرها وصل شوند.

کامپیوترهای شبکه –  کامپیوتر شبکه یا NC برخلاف PC معمولی، برای آن طراحی شده که فقط هنگامی کار کند که به یک کامپیوتر سرور ( معمولا شبکه داخلی کامپیوترهای یک سازمان ) وصل شده باشد. NC مشابه یک PC به نظر می رسد ولی چند تفاوت پیکربندی عمده وجود دارد. اولا NC یک پردازشگر نسبتا کوچک و یک RAM کاملا کوچکتر از کامپیوترهای شخصی مدرن دارد. دوم اینکه یک دیسک نصب شده دایمی ندارد و البته، از یک PC مستقل ارزانتر است. ادامه خواندن PDA