بایگانی دسته: آگهی

آگهی و تبلیغات

استعلام قیمت واردات و تامین تهیه قطعات هایداک Hydac

تهیه و تامین Hydac همراه با دانش فنی و قدرت تحلیل از ملزومات جوامع صنعتی به شمار می آید و همواره جزو مهمترین مشغولیتهای ذهنی صاحبان صنایع بوده, شرکت MyCityAd.ir با هدف ارایه پاسخی مناسب به این نیاز تاسیس شده و مشغول فعالیت می باشد.
شرکت MyCityAd.ir با بهره گیری از دانش فنی Hydac کارشناسان خود آماده ارایه مشاوره در خصوص انتخاب مناسبترین اقلام بسته به نیاز کارفرمایان محترم بوده و در صورت نهایی شدن فرایند انتخاب,قابلیت تهیه و تامین اقلام از نقاط محتلف دنیا و تولید کنندگان متنوع را دارد.

شرکت MyCityAd.ir بر آن است با تلفیق دانش مهندسی و بازرگانی منبعی قابل اطمینان در تهیه و تامین مهندسی شده در کشور ایران, برای صاحبان صنایع باشد و امید دارد با بکار بستن نهایت تلاش خود در این حوزه بتواند نقش مفیدی در صنعت کشور ایران ایفا نماید.
اگر محصولی از Hydac را نیاز دارید تا برایتان از خارج تهیه و تامین شود میتوانید براحتی درخواست خود را با MyCityAd.ir مطرح سازید تا کارشناسان ما درخواست خرید  Hydac شما را بررسی و مشاوره لازم را برای شما ارایه نمایند .
شرکت MyCityAd.ir واقع در تهران امکان ارایه پیش فاکتورHydac  و صدور فاکتور رسمی برای اقلام وارداتیHydac و درخواستی Hydac شما را دارد. برای ارتباط با MyCityAd.ir کافیست با شماره 09141776345 تماس بگیرید.
لطفا در هنگام تماس با شرکت حتما عنوان کنید که از طریق سایت آقای مهندس مرتضی صاحب شماره شرکت MyCityAd.ir را بدست آورده اید.
برای خرید Hydac , فروش Hydac , قیمت Hydac یا تهیه و تامین قطعات Hydac تماس بگیرید.
ادامه خواندن استعلام قیمت واردات و تامین تهیه قطعات هایداک Hydac

نکاتی برای فروش زیاد

با اعمال نکات زیر شاهد افزایش فروش برای فروشگاه خویش خواهید بود.
کسب وکار خود را در محیط کار تبلیغ کنید
بر دیوار بیرونی شرکت، نام و زمینه کار شرکت را بنویسید. با رستوران بزرگی در تهران کار میکردم. این رستوران در نمای بیرونی هیچ تابلوی قابل توجهی نداشت. بسیاری از افرادی که از آنجا عبور میکردند نمیدانستند که در آنجا رستورانی وجود دارد. این رستوران هنگامی که تابلوی بزرگی از نمای داخلی رستوران را بر دیوار بیرونی نصب کرد، تعداد مراجعین به رستوران بیشتر شدند
هرگونه نوشته یا علامتی از کسب وکار شما در محیطهای عمومی محل کار، تبلیغی شبانه روزی خواهد بود و میتواند دیگران را با کسب وکار شما آشنا سازد، حتی زمانی که تعطیل هستید.
اگر امکان نصب تابلو یا نوشتهای بزرگ را ندارید، میتوانید بر زنگ درب ورودی علاوه بر نام شرکت، زمینه کاری خود را هم بنویسید. البته برای نصب تابلوهای بزرگ شاید نیاز به دریافت مجوز باشد. از رنگها و طراحی مناسب و حرفهای استفاده کنید. حتی میتوانید روزها و ساعات فعالیت شرکت را بنویسید.

اگر میخواهید که متن تبلیغاتی برایتان بنویسیم که فروش کالا و خدماتتان را افزایش دهد کافیست در MyCityAd.ir عضویت پیدا کنید و سپس با 09141776345 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازمه را دریافت کنید.

ادامه خواندن نکاتی برای فروش زیاد

قوانینی برای افزایش فروش

با اعمال چه قوانینی افزایش فروش را خواهیم داشت؟

براساس نظرسنجی اخیر انستیتوی گالوپ در زمینه صداقت و رفتار اخالقی در میان کسبه حرفهای دنیای غرب، آشکار شد که فروشندگان بیمه و بنگاههای فروش خودرو در قعر فهرست اعتماد قرار دارند. شرط میبندم که از شنیدن آن شوکه نشدهاید؛ اما آیا میدانستید که این تنها فروشندگان خودرو نیستند که در این زمینه شهرت بدی دارند؟ بیل یروکس از گروه بروکس برآورد میکند که چیزی بیش از 85 درصد از مشتریان دیدی منفی نسبت به همه فروشندگان دارند؛ اما شما میتوانید با کسب مهارتهایی خالف آن را به مردم ثابت کنید و وادارشان کنید در مورد فرآیند فروش طور دیگری فکر کنند. درواقع فروش میتواند یکی از باارزشترین وظایفی باشد که شما به عنوان صاحبکار انجام میدهید. البته به شرط آنکه این 10 ترفند را به کار ببندید.
برای درج تبلیغات فروش کالا و محصول خدماتی خویش میتوانید در MyCityAd.ir ثبت آگهی فروش کنید.
ادامه خواندن قوانینی برای افزایش فروش

اموزش برنامه نویسی php

Introduction to PHP Programming
As discussed earlier, PHP is an open-source, server-side scripting language. What I didn’t mention, on purpose, was the fact that it is also an embedded CGI language. This certainly will raise some eyebrows! Now, PHP is an embedded language in the sense that it is enclosed within tags and you can easily switch between PHP and HTML without having to use large amounts of code to output HTML.

آموزش برنامه نویسی PHP بصورت خصوصی – کاربردی و با مثالهای واقعی از سایتهای اینترنتی

برای خرید بسته آموزشی طراحی سایت کافیست به Webdesign.epaybank.ir مراجعه نمایید

بعد از خرید بسته آموزشی طراحی سایت میتوانید بیش از 60 ساعت آموزش فارسی و کاربردی برنامه نویسی و طراحی سایت را مشاهده کنید که توسط مدیر آریاکدرز تدریس شده است و توسط گروه طراحان آریاکدرز نیز پشتیبانی می شود.

ادامه خواندن اموزش برنامه نویسی php

اموزش برنامه نویسی php

Evolution of PHP
Rasmus Lerdorf developed PHP in the year 1994. He incorporated this unreleased version of PHP into his home page. He used this version to monitor the number of users who accessed his online resume. No one knew about the existence of PHP until early 1995, when the first version of PHP was released. It was then known as Personal Home Page Tools

آموزش برنامه نویسی و طراحی سایت با خرید بسته آموزشی طراحی سایت از سایت اینترنتی mortezasheb.ir ، با خرید این بسته آموزشی میتوانید به طراحی اختصاصی سایت مسلط شوید و سایتهای اینترنتی دلخواه خویش را طراحی و برنامه نویسی کنید. لازم بذکر است که این بسته آموزشی دارای پشتیبانی از راه دور می باشد و به راحتی اشکالات خود را بعد از مشاهده ویدیو های تصویری php آریاکدرز رفع خواهید کرد و با انجام پروژه طراحی سایت و برنامه نویسی PHP خواهید توانست به درآمد مستقل نایل شوید..

ادامه خواندن اموزش برنامه نویسی php

Installing PHP on the Linux

Installing PHP on the Linux Platform

I have already talked about the compatibility of PHP and its multi-platform support in the previous chapter. However, the most widely used, and inarguably the best, software combination for PHP is using Apache and MySQL on a Linux platform. In this section, I will discuss the steps that are required to configure PHP to work with Apache and MySQL in Linux.

آموزش برنامه نویسی طراحی سایت اختصاصی PHP با خرید بسته آموزش طراحی اختصاصی سایت از webdesign.epaybank.ir امکان پذیر هست. بعد از خرید بسته آموزشی همکاران ما در سایت آریاکدرز ، درگاه پرداخت با شما تماس حاصل خواهند کرد و نسبت به کنترل آدرس پستی شما اقدام خواهند کرد تا بسته آموزش برنامه نویسی و طراحی سایت بعد از ارسال با پست پیشتاز به خدمت حضورتان برسد.

با خرید بسته آموزشی طراحی سایت آریاکدرز میتوانید انواع سایتهای شخصی، سایت شرکتی، سایت تجاری، سایت فروشگاهی، طراحی تک صفحه ای، طراحی سایت ریسپانسیو، ویرایش و توسعه طراحی سایت انجام شده، رفع اشکالات نرم افزاری و برنامه نویسی php، کار کردن با وب سرور آپاچی و امن کردن url و مباحث بهینه سازی سایت SEO آشنا خواهید شد.
ادامه خواندن Installing PHP on the Linux

جلب رضایت مشتری

جلب رضایت مشتری

رمــز موفقیــت بازاریابــان بــزرگ، کیفیــت رفتــار آن هــا بــا مشـتری اسـت. یکـی از تعاریـف بازاریابـی میتوانـد «هنـر جلـب رضایـت مشـتری بـرای انتخـاب، خریـد و تکـرار خریـد یـک کالا یا خدمت» باشد. ادامه خواندن جلب رضایت مشتری

  • agahi1 com كامپيوتر و قطعات
  • agahi1 com پرينتر و اسكنر

8 گام موثر برای جلب رضایت مشتری

8 گام موثر برای جلب رضایت مشتری

خدمــات مناســب بــه مشــتریان، شــریان حیاتــی هــر کســب و کاری اســت. شــما میتوانیــد بــا تبلیغــات و قیمتهـای مناسـب، خریـداران جدیـدی جـذب کنیـد، ولـی اگـر نتوانیـد آنهـا را مجـاب بـه خریـد مجـدد کنیــد، کســب و کار شــما در بلندمــدت ســودآور نخواهــد بــود. کیفیــت مناســب خدمــات همــان چیــزی اســت کــه مشــتریان را مجــاب بــه خریــد مجــدد میکنــد و باعــث میشــود مشــتریان را خوشــحال بدرقــه کنیــد- آنقــدر خوشــحال کــه بازخــورد مناســبی از کار شــما بــه دیگــران بدهنــد (تبلیغــات دهــان بــه دهــان ایجــاد شــود). ادامه خواندن 8 گام موثر برای جلب رضایت مشتری

ویژگیهای مثبت یک عنوان تبلیغاتی

ویژگیهای مثبت یک عنوان تبلیغاتی

1- یادآوری آن آسان باشد

شــعار بایســتی بــه آســانی بــه خاطــر آورده شــود. ایــن ویژگــی بیشــتر مربــوط بــه پیشــینه برنــد و تعــداد دفعــات تکــرار آن در طــول مــدت زمــان طوالنــی اســت. همچنیــن بايــد بــه ايــن نكتــه توجــه داشــت كــه بــه خاطرســپاري و بـه يـادآوردن يـك شـعار تبليغاتـي بـه شـدت بـه بـاور هـا، خاطــرات، ســطح ســواد و تكيــه كالم هــاي مــردم يــكجامعـه بسـتگي دارد و بـه هميـن دليـل نوشـتن يـك آگهي  و مخصوصــا شــعار تبليغاتــي در اغلــب مــوارد فقــط از دســت كارشناســان محلــي برمــي آيــد. بــرای بــه یــادآوری و بــه خاطــر ســپاری آســان یــک شــعار مــی تــوان از کلمــات مــوزون، جنــاس،… اســتفاده کــرد. ادامه خواندن ویژگیهای مثبت یک عنوان تبلیغاتی

تبلیغ جذاب در بازار رقابتی

چگونه یک تبلیغ جذاب در بازار رقابتی داشته باشیم؟

گارانتی

بیشـتر اوقـات پیـش میآیـد مشـتری از وب سـایت مـا خریـد میکنـد و بعـد بـا نقـص کاال مواجـه میگـردد مــا بــرای اینکــه احســاس اســترس را از مشــتری بگیریــم بایــد محیطــی فــوق شــرایط و فــوق ذهــن مشـتری در سـایت فراهـم کنیـم کـه وقتـی کاربـر بـرای خریـد کـردن میخواهـد کلیـک کنـد اسـترس و نگـران نباشـد حتـی اگـر شـده بایـد دکمـه گارانتـی بـا برگشـت پـول را در سـایت قیـد کنیـم کـه قـوت قلبــی بــرای کاربــر باشــد بــه ایــن شــکل میتوانیــم قــوت قلــب و احســاس آرامشــی بــرای کاربــر فراهــم کنیــم. ادامه خواندن تبلیغ جذاب در بازار رقابتی

روابط اجتماعی سالم

نقش مهارتهای ارتباطی در روابط اجتماعی سالم

بیشـتر مشکلات در روابـط زمانـی بـه وجـود میآینـد کـه مـردم نمیتواننـد ارتباطات موثری داشـته باشـند. تقویت هنـر گوشکـردن کمـک میکنـد پلهـای ارتباطـی بسـازیم و روابطمـان را بهبـود بخشـیم. همـه خانوادههـای خوشـبخت شـبیه هـم هسـتند، امـا خانوادههـای بدبخـت هـر کـدام شـکل خودشـان را دارند.ایـن جملـه را لئـو تولسـتوی در آنـا کارنینـا میگویـد. ادامه خواندن روابط اجتماعی سالم

راه اندازی یك تجارت الكترونیكی

راه اندازی یك تجارت الكترونیكی 

آشنایی با اختصارات و اصطلاحات متداول بازرگانی و همچنین اصطلاحات و اختصارات مربوط به اندازه گزاری ها و واحد های حجـمو وزن، را می توان بعنوان پیش زمینه كار تجارت نامگذاری كرد، اما قبل از اینكه پا بـه دنیـای وسـیع اینترنـت بگذاریـد و بخواهیـدكالایی را خریداری كنید و یا خیلی مشكل تر از آن، كالایی را به فروش برسانید، باید زمینه كاری خود را به خوبی بشناسید

ادامه خواندن راه اندازی یك تجارت الكترونیكی

مشكلات كسب و كار اینترنتی

مشكلات اصلی كسب و كار اینترنتی

در سرمایه گذاری و راه اندازی یك فعالیت اقتصادی آنلاین همیشه موانع و مشكلاتی است كه سرعت پیشرفت كار را پـایین مـیآورد. اسم این موانع را می توان “مشكلات اصلی بازاریابی اینترنتی” گذاشت. ادامه خواندن مشكلات كسب و كار اینترنتی

مدلهای تجارت الكترونیك

مدلهای تجارت الكترونیك

تجارت الكترونیك دارای مدل های زیر است :

تجارت B2B – Business to Business ( تجارت اینترنتی بین دو بنگاه )

تجارت C2B – Consumer to Business ( تجارت الكترونیكی بین بنگاه و مصرف كننده ) خرده فروشی

تجارت C2C – Consumer to Consumer ( تجارت الكترونیكی بین مصرف كننده و مصرف كننده )

تجارت A2B – Administration to Business ( كلیه معاملات مالی و تجاری بین شركتها و سازمانهای دولتی )

تجارت A2C – Administration to Consumer ( هر گونه امور كسب كار بین دولت و مردم )

G2G – Government to Government تجارت ƒ

B2G – Government to Business تجارت ƒ

E2G – Government Employee تجارت ƒ

P2P – Peer to Peer تجارت

– تجارت فروشنده با فروشنده

ادامه خواندن مدلهای تجارت الكترونیك