لوسیون تقویت ابرو ۵۰۴۰ درمولند : 09120852440

درمولند برندی نام آشنا برای لوسیون تقویت کننده ابرو و مژه هست که توسط 5040 و با موبایل 09120852440 بصورت تلفنی و تلگرامی تهیه و توزیع و بفروش می رسد.

تقویت ابرو درمولند چیست و از کجا میتوان آن را خرید یا مشاوره شد؟

لوسیون تقویت کننده ابرو درمولند با فرمولاسیون منحصر به فرد خود با استفاده از تکنولوژی روز دنیا با بکارگیری از عصاره های فعال گیاهی با بالاترین کیفیت تولید شده است. در این محصول وجود عصاره های گیاهانی همچون آلوئه ورا, رزماری و بابونه سبب استححکام موهای ابرو در محل رویش, طولانی شدن فاز رشد موها, تقویت ابروها و جلوگیری از ریزش آنها می شود. اطلاعات بیشتر راجب قیمت و نحوه خرید لوسیون تقویت ابرو در ادامه ….

لوسیون تقویت کننده ابرو درمولند سبب تغییر رنگ ابروها نمی شودو هیچگونه شوره یا سفیدی از خود به جای نمیگذارد. ماساژ ملایم لوسیون تقویت ابرو درمولند 5040 بر روی ابروها علاوه بر پخش یکنواخت محصول, باعث تحریک گردش خون در محل و اکسیژن رسانی بهتر به ریشه ابروها می گردد. عصاره آلوئه ورا موجود در این محصول حاوی آنزیم هایی است که عامل محرکی برای تولید و رشد موهای جدید می باشد. مکانیسم عملکرد آن به گونه ای می باشد که سرعت جریان گردش خون را افزایش داده بنابراین پاپیلای پوست ( زائده بافتی ریشه مو ) را فعال نموده و سبب افزایش تغذیه فولیکولهای مو می شود. لوسیون تقویت کننده ابرو 5040 به دلیل دارا بودن روغن رزماری حاوی امگا 6, انواع آنتی اکسیدان و سایر مواد مغذی است که برای سلامت پوست و موها مفید می باشد. همچنین عصاره بابونه بکار رفته در این لوسیون تقویت ابرو به دلیل داشتن اثرات آنتی اکسیدانی مانند خنثی کردن رادیکالهای آزاد سبب تقویت و رشد بهتر ابرو می گردد.

جهت ثبت سفارش لوسیون تقویت ابرو ۵۰۴۰ کافیست با 09120852440 تماس بگیرید.

روش مصرف لوسیون تقویت کننده ابرو و مژه ۵۰۴۰ :

صبح و شب مقداری از لوسیون درمولند را روی ابروها و در مسیر رویش آنها زده و به مدت 2 دقیقه به آرامی با نوک انگشتان ماساژ دهید و حداقل 4 ساعت از شستن ابروها پرهیز کنید.