گوگل و سخت گیری برای لینک های خریداری شده

گوگل و سرکوب لینک پرداخت
ساختمان لینک شده است به مدت طولانی از یک عنصر جنجالی به تلاش جستجوگرها آلی بوده است. برخی همچنان به سوگند سودمندی لینک با اشاره به مطالب را از سراسر وب، در حالی که برخی دیگر استناد نفرت گوگل از کلاه سیاه و سفید ، و یا لینک پرداخت می شود، شیوه .  خدمات اینترنت، کافی نت  |  خدمات نرم افزاری و طراحی سایت

بدونم که آیا شما باید به تلاش ساخت لینک خود را ادامه دهید؟ با توجه به عمل اصلا آسان برای تهیه است ، آن را به یک سوال قانونی برای اندیشیدن است. اوایل این ماه، گورو جستجوی گوگل مت Cutts یک ویدیو جامع بحث در مورد لینک پرداخت می شود منتشر شد. در این بحث طولانی، بسیار در مورد نمایش گوگل در ساختمان پیوند به طور کلی مشخص شد .

اجازه دهید به نکات اصلی Cutts ‘ زیر تشریح ، و در پایان ، شما اطلاعات شما نیاز به تعیین نحوه ساخت لینک بسیار ادامه خواهد داد تا عامل به استراتژی SEO شما داشته باشد.

کاری که در دست برای گوگل

اولین سوال در ذهن همه است به طور کلی این است: چگونه می توان گوگل را با دقت تعیین اینکه آیا یک لینک پرداخت شده است یا نه؟

وجود داردبرای اولین بار آشکار برو، برای جواب : برخی از لینک ها برای فروش می باشد به صراحت . خرید لینک آشکار در این روش ، چه از طریقمبادلات پولی و یا کالا، و شما بهتر است باور شما می شود به رنگ قرمز پرچم .

وب مستر ها اغلب در این عمل شرکت از طریق روش های هوشمندانه ، اما فکر نمی کنم شما را فریب دهد گوگل . به گفته خود Cutts : ” اکثریت قریب به اتفاق از چیزهایی که زمان فوق العاده روشن است: از مردم می پرداخت پول آشکار برای لینک بر اساس رتبه ، روان رتبه ، تلاش برای بدست آوردن رتبه بالا . نود و نه درصد از زمان آن کاملا روشن است که این لینک ها که در حال خرید و پرداخت می شود و به فروش می رسد و همه آن نوع مسائل هستند. ”

از آنجا که این عمل تبدیل شده است تا رایج ، گوگل ساخته شده است که بالاترین اولویت را برای هدف قرار دادن و مجازات مجرمین است. این تبدیل شدن به طور فزاینده مهم است که هر سایت لینک دادن به مطالب خود را یک امتیاز اعتبار قانونی با موتور جستجو در حال حاضر.

تعیین ارزش

گذشته از فروش لینک آشکار ، گوگل پس از آن به نظر می رسد به تقریبی ارزش واقعی لینک تهیه . ارزش ، در این مورد، به دلار واقعی در مقایسه ، به عبارت دیگر ، آنها تلاش برای ببینید که چگونه نزدیک لینک است نسبت به ارزش پول است.

به عنوان مثال ، مردم اغلب به تبادل کالا و / یا خدمات در ازای یک پیوند دریافتی . این جایی است که فروش لینک تبدیل شدن به یک منطقه خاکستری سختتر . با توجه به Cutts ، پذیرش چیزی شبیه به یک کارت هدیه برای پیوند ارزش به اندازه کافی بالا پولی که آن را اساسا به منزله فروش. دریافت یک قلم و یا شکل دیگری از کوله پشتی ، با این حال ، تا به ارزش واقعی کم است. همین برای محاکمه آزاد از یک محصول یا دانلود رایگان کاغذ سفید درست است.

معمای وام در مقابل هدایا

وبلاگ نویسان محبوب و سازندگان محتوا ارائه می دهد تمام زمان که از محصولات رایگان در ازای یک بررسی تشکیل شده است. و کاملا به طور معمول ، به بررسی ها به قلمرو مثبت در عوض به نفع اریب. اما اگر یک آیتم است که به سادگی برای مقاصد پژوهشی قرض داده ، و به طور سنتی استعداد نیست ؟

Cutts آمده است: ” پس تصور کنید، به عنوان مثال، که کسی قرض داده از یک ماشین برای کسی که به را امتحان کنید به مدت یک هفته در مقابل به آنها یک ماشین . وجود دارد یک تفاوت بزرگ وجود دارد. ” این عمل به مراتب بیشتر در سرزمین گوگل پذیرفته شده است. بدون این گزینه را به وام کالا برای بازخورد، آیتم های پایان بالا مانند اتومبیل و الکترونیک مجلل را یک کابوس از زمان بدست میآورد و بررسی داشته باشد.

بنابراین در حالی که هدیه یک ارزش پولی روشن و آزاد هستند و به گوگل مشخص نیست، وام به طور کامل قابل قبول است.

جوش آن را به قصد

این آسان برای پی بردن به قصد زمانی که پول و یا کالا برای لینک ها و بررسی رد و بدل . که یک معامله مالی مشهود است.

قصد ، با این حال ، می تواند بسیار متنوع است. می گویند یک شرکت نرم افزاری را می دهد یک خبرنگار از یک محاکمه رایگان از آخرین ابزار خود را . این عمل به طور کلی در اطراف آرزو را به فروش ، و ایده آل یک کلمه زیادی از تجربه دهان بیش از حد متمرکز شده است. به عبارت دیگر، هدف ممکن است به سادگی یک لینک خرید .

Cutts ادامه می دهد: “تفاوت خواهد بود که در آن ما افرادی که قرار است به خبرنگاران ، که می گویند اگر شما ما یک لپ تاپ را پس از آن ما خواهد داستان خوب در مورد شما ارسال مواجه می شوند ، و آن را به من دادن یک لپ تاپ قرض گرفتن یک لپ تاپ نیست، ” Cutts گفت . در این مورد، گوگل به وضوح می کند را تایید نمی کند .

استانداردهای صنعتی و شگفت آور

با توجه به هنجار برای صنعت داده شده در مورد مباحث و وام نیز بخشی از این فرآیند است. به عنوان مثال، نظر فیلم اغلب به نمایش فیلم رایگان در ازای یک قطعه رسانه دعوت شده است. اما وبلاگ نویسان فن آوری باید کالا رایگان در ازای یک بررسی استعداد نمی شود . این روش استاندارد نیست، و به عبارت Cutts ،یک شگفتی در چشم گوگل در نظر گرفته شده عمل کلاه سیاه “تعجب “.

همه از این بینش ارزشمندی به صاحبان کسب و کار به دنبال در فیض گوگل خوب ماندن است، اما سوال اصلی این است اگر و چگونه غول جستجو قادر خواهد بود برای تنظیم الگوریتم برای پاسخگویی به این اهداف بسیار خاص .

با این وجود، لینک باقی می ماند یک قسمت ضروری از جستجوگرها موفق، اما در خطر ابتلا به خرید لینک و تماشای رتبه بندی شما نازل .

برخی از راهنمایی بالا ساختمان را لینک کنید شما چیست؟ و چه چیزی شما را از آخرین تجزیه و تحلیل گوگل را ؟

Internet Services, Internet cafe, website design services, software and Google’s latest analysis, monetary value, Wholesale Backlinks, Google analytics, Google’s analysis, analyst, google, search, SEO, Google search site, Google territories, white, a software company, selling links, shopping links, link, linking, links to articles, paid links, content, views, Google Checkout, Google eyes, black hat, Google