خرید اینترنتی پوشاک زنانه و مردانه

خرید لباس زیر را در کنار یکدیگر تجربه کنید‎
تا حالا واسه خانومت لباس زیر کادو گرفتی؟!

سوال جالبی که حدود دو سال و نیم پیش به ذهن ما رسید
درسته!
ورود آقایون به این فروشگاهها ممنوعه

ضمن اینکه این نوع خرید و صحبت کردن در مورد این نوع پوشاک چه برای آقایون و چه خانوما نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا و برای بسیاری امری دشوار است. به همین دلیل فروشگاههای بسیاری از این دست در فضای مجازی ایجاد شده و به فروش این شاخه از پوشاک می پردازند.  پوشاک و نساجی  

ما نیز با توجه به فرهنگ و با حفظ شئونات جامعه و همچنین اخذ مجوزهای لازم از مراجع مربوطه فروشگاه لباس زیر فانتزی گل سرخ را در فضایی سالم ایجاد نموده و پس از حدود دو سال تجربه موفق و جلب رضایت و اعتماد مشتریانمان در خدمت شما هستیم.

به فروشگاه ما بیایید و به راحتی و با خیال راحت از بین دسته بندی های مختلف و مدلهای متنوع لباسهای زیر فانتزی که مطمئناً در هیچ فروشگاهی همتا ندارند، مدلهای مورد علاقه خود را انتخاب و ثبت سفارش کنید و لذت این نوع خرید و هدیه دادن را شما هم تجربه کنید.

ما بهترینها را برای شما می خواهیم و مطمئنیم که بهترینها را می یابید

ضمناً نگران نباشد!

این را هم می دانیم که خرید پوشاک بدون لمس پارچه و سایز و … کار مشکلی به نظر می رسد، حتماً بعد از ثبت سفارش با شما (از طریق تلفنی که در فرم ثبت سفارش وارد نمودید) تماس می گیریم و هرگونه ابهام و سوال که در این مورد و موارد دیگر دارید را برطرف می کنیم و پاسخگو هستیم.

راستی نگران چگونگی پرداخت وجه و واریز پول و ایستادن در صف بانک و… هم نباشید، چون مأمور پست بعد ازتحویل مرسوله شما (که کاملاً پوشیده هم است و نامی از جنس خریداری شده شما روی آن برده نشده) وجه آن را از شما دریافت می کند.

همچنین برای بالا بردن رضایت شما مشتری عزیز و عدم نگرانی از زمان تحویل کالا و همچنین آگاهی از وضعیت سفارش یک کد رهگیری بعد از ثبت سفارش و یک کد رهگیری بعد از تماس ما از طریق پیامک برای شما ارسال می گردد.

Buying underwear together to experience
Why did you ever Khanvmt underwear gift !

An interesting question that came to mind about two and half years ago.
Right!
Men entering the store prohibited

you can experience.

We want the best for you and make sure you find the best

Also, do not worry !

I also know that buying clothes without touching the fabric , size, and …

Really worried about how to pay deposit money and do not wait in line at the bank and also because the post office after you Azthvyl the letter ( which is also fully lined and made ​​from purchased your name on it not mentioned ) it means you receives.

Male and female apparel shopping, online lingerie shopping, online shopping clothes, shopping, underwear, clothing, dresses, underwear, Zyrznan, fabric, cloth, clothes, clothing, clothing for men, ladies garments, advertising garments loom