دانلود تحقیق مقاله انکار سرویس ddos

دانلود مقاله حمله انکار سرویس ( DOS ) در سایت Paper.Academiya.ir

فعالیتهای مخرب ممکن است باعث انکار سرویس شود. از طریق ارسال بسته های اضافی، آسانترین حمله DOS منابع در دسترس را که برای گره قربانی هست را مصرف می کند. در نتیجه کاربران قانونی در شبکه از بدست آوردن ورود به خدمات یا منابعی ککه متعلق به آنهاست تحت عنوان حملات DOS بعنوان تلاش دشمن که برای تخریب در نظر گرفته شده و یا تخریب یک شبکه است. علاوه بر این برای همه رویدادها که توانایی شبکه را برای راه اندازی یک سرویس کاهش می دهد .
بسیاری از حملات DOS در لایه های مختلف میتوانند در شبکه های حسگر بی سیم نیز مطرح شوند. عنوان مثال در لایه فیزیکی حملات DOS میتواند موجب متراکم شدن و دستکاری شود و در لایه پیوند داده ها، سقوط و ضعف، غیرمنصفانه، و در لایه شبکه غفلت و حرص و آز و خانگی و جهت غلط ، سیاه چاله ها. جاری شدن سیلهای مخرب و هماهنگ سازی DE سبب حمله به لایه انتقال است.
ب) حمله کرمچاله : ارتباط زمانی کم بین دو بخش از یک شبکه روی یک پیغام پاسخ شبکه یک هکر یک کرمچاله هست[34]. این اتصال میتواند توسط یک گره مجرد پذیرفته شود که پیغام را میان دو گره مجاور و غیر مجاور و یا بوسیله یک جفت گره ها در بخش های متمایز از ارتباط شبکه ای با یکدیگر ارسال می کند.وظیفه حمله کرمچاله در شبکه دقیقا شبیه حملات منجلاب که گره حمله نزدیک به ایستگاه پایه است.
ج) حمله سیل آسای Hello، یکی از آسانترین حملات در شبکه های حسگر بی سیم حمله سیل آسای Hello است در حالیکه مهاجم بسته های Hello را با یک قدرت انتقال به فرستنده و گیرنده پخش می دهد.
گره هایی که پیام را دریافت می کنند، فرض کنید که گره فرستنده نزدیک به آنها است و بسته ها را به این گره می فرستد. ازدحام در شبکه اتفاق می افتد بوسیله این حمله و این یک نوع از حملات است. برای جلوگیری از حملات hello، روش های مسدودسازی میتوانند استفاده شود
د) حمله اثر سقوط منجلاب : هدف دشمن در این حملات فریفتن همه ترافیک از یک شبکه خاص بوسیله یک گره به خطر افتاده است که یک منجلاب برای دشمن در ایستگاه پایه استفاده می کند. به طور معمول، بوسیله ساخت یک گره به خطر افتاده که به نظر می رسد به طور خاص مورد توجه محاصره گره ها در الگوریتم مسیریابی حملات منجلاب میتواند عمل کند. از آنجا که دشوار است تایید اطلاعات مسیریابی فراهم شده بوسیله یک گره، مقابله با حملات منجلاب بسیار مشکل است. به عنوان مثال دشمن طبقه لپ تاپ یک مسیر با کیفیت بالا با قدرت کافی برای بدست آوردن یک منطقه گسترده ای از شبکه فراهم کرده است
حمله سیبل : مفهوم حمله سیبل یک حالتی است که یک گره هویت جعلی بالاتر در شبکه نمایش می دهد که تحمل پذیر خطا برنامه و تخصیص ذخیره سازی و توپولوژی شبکه است. پروتکل ها و الگوریتم هایی که باسانی تحت تاثیر قرار می گیرند.
امنیت شبکه های حسگر بی سیم به یک موضوع مهم به خاطر ظاهر شدن خطرهای مختلف و اهمیت محرمانه بودن اطلاعات تبدیل شده است، هرچند در گذشته تمرکز کمی روی امنیت شبکه های حسگر بی سیم بوده است. راه حلهای مختلفی برای تامین امنیت در برابر همه خطرات، هر چند برخی از راه حلها قبلا پیشنهاد شده است وجود دارد. در مقاله security in wireless sensor networks عمدتا روی تهدیدهای امنیتی شبکه های حسگر بی سیم متمرکز شده است و چکیده ای از حملات روی شبکه های حسگر بی سیم و تاثیر در لایه های مختلف به همراه تکنیک های محافظت از آنها ارائه شد. در سالهای اخیر بجای تمرکز در لایه های مختلف، دانشمندان در حال تلاش برای سیستم یکپارچه برای مکانیزم های امنیتی هستند. بیشتر خطرهای معمول در لایه های مختلف و راه حلهای آنها در این مقاله نمایش داده شده است.
برای دانلود مقالات علمی از پایگاه داده های ieee.org یا ساینس دایرکت الزویر میتوانید به paper.academiya.ir مراجعه نمایید.
چندی از آرشیو مقالات ddos سایت مرجع آزمون دکتری آکادمیا در ادامه اورده شده است.