آموزشگاه گیاهان دارویی سینای سلامت و موسسه شفا حکیم ابدان

با طب سنتی شما نیز درمانگر شوید‎
آموزشگاه گیاهان دارویی سینای سلامت و موسسه شفا حکیم ابدان
Herbal education & Traditional medicines
HERB IRAN
با حضور در دوره‌ های آموزشی این مرکز با طب سنتی و گیاهان دارویی آشنا شده و می‌توانید حتی درمانگر نیز باشید.

پزشکی و درمان  |  كتابهای آموزشی  

در این بخش اطلاعات در خصوص غذاها و خوراکیهای توصیه شده توسط حکمای قدیم و موراد مصرف و درمانگری آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفته و دستور طبخ و استفاده از این نوع غذاها نیز ارائه میگردد.
قطعا استفاده از این نوع غذاهای توصیه شده در قدیم که در حال حاضر در کمتر خانواده ایرانی استفاده میگردد ،
می تواند گاهی بسیاری از مشکلات جسمی را مرتفع نماید آیا تا به حال از خود سئوال کرده اید که چرا در گذشته و یا پدر بزرگ ها و مادربزرگهایمان بیماری های کمتری داشته اند و شاداب تر و سرزنده تر بدون هیچ یک از امکانات امروزی می زیسته اند..
بدون شک کلید بسیاری از بیماریها و ناخوشی های جوامع امروزی در روش تغذیه و نوع استفاده از مواد غذایی میباشد . ما شما را به خواندن ، فراگیری و استفاده از دستورات ارائه شده در این بخش دعوت می نماییم …

گیاهانی که در اطراف ما هستند و به سادگی از کنارشان می گذریم ، اغلب و با شناخت کافی از آنها می توانیم مشکلات جسمی و حتی روحی خود را درمان نماییم . پس بیاییم به محیط اطراف خود بهتر نگریسته و از موهبات الهی که به ما عنایت گردیده به نحو احسن استفاده نماییم.

ما شما را دعوت می نماییم تا شما نیز بیننده این بخش بوده و یا سئوالات خود را در این خصوص مطرح نموده تا اساتید پاسخگوی شما باشند.

آیا می دانید که بسیاری از دردهایی که ممکن است شما را در کوتاه مدت به نحوی آزار دهد می توانید با استفاده از روشها و شیوه های طب سنتی و اسلامی بصورت مقطعی و حتی در اعلب موارد دائمی مورد درمان قرار دهید .

شاید امروزه برخی بیماریها مانند سردرد ها ، معده درد و …
بدلیل عدم استفاده صحیح از مواد غذایی و یا مشغله های روزمره باعث نگرانی شما باشند و یا حتی ممکن است زندگی شما را برای ساعاتی نیز مختل نمایند ، اما با استفاده از توصیه های سریع و اورژانسی در این نوع بیماریها می توانید سلامت و شادابی را به خود یا دیگران باز گردانید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر شما را به بازدید از این بخش دعوت می نماییم.

احتمالا شما نیز شنیده اید که آمار جدایی ها در خانواده آمار رو به رشدی بوده و سرچشمه بسیاری از این موارد در بررسی های انجام شده ، عدم حصول رضایت جنسی در روابط زن و شوهر بوده ، این موضوع در صورت غفلت و عدم توجه به نیازهای روحی و جسمی طرفین میتواند صدمات جبران ناپذیری را به بدنه خانواده وارد نماید.

طب اسلامی وسنتی جایگاه ویژه ای را برای این موضوع بسیار مهم در نظر گرفته و می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات موجود باشد.

در این بخش می توانید دستورات مفید و کاربردی طب سنتی و اسلامی را در این خصوص مطالعه و در صورت نیاز سئوالات خود را مطرح نموده تا اساتیدو مشاوران پاسخگوی شما باشند.

شاید شما نیز مایل باشید تا پوستی شاداب و زیبا داشته باشید و یا حتی به پرپشت تر شدن موهای خود اندیشیده باشید ، با استفاده از دستورات و شیوه های ارائه شده در طب سنتی و اسلامی و استفاده از گیاهان دارویی موثر در این زمینه می توانید بدون استفاده از مواد و لوازم آرایشی و بهداشتی شیمیایی موحود در بازار مصرف به دلخواه خود دست یابید.

در این بخش می توانید توصیه های ارائه شده را مطالعه و سئوالات و مشکلات خود را با اساتید و مشاوران مربوطه در میان بگذارید.

جهت شرکت در دوره های آموزشی آموزشگاه می توانید در سایت عضو شده و نسبت به ثبت نام در دوره مورد نظر خود اقدام نمایید

حب جدوار چیست
حب جددار یک از بینظیر ترین گیاهان دارویی میباشد که هم اکنون در دسترس شماست.

مسکنی بسیار قوی است.که در بلند مدت عوارض ندارد حتی مزیت هم دارد کرگها را باز میکند و خلط آور است..
محلل است و برای درمان فیبرم و وانواع سرطان مورد استفاده قرار میگیرد.مفرح است و برای تقویت چشم بسیار مفید است.

می توانید جهت خرید این محصول استثنایی و دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

کتاب علم الادویه (مفردات طب سنتی ایران)
کتاب علم الدویه ( مفردات طب سنتی ایران ) حاصل تلاش حکیم نظری ( اینجا کلیک کنید ) میباشد.
در این کتاب 182 مفرد به همراه تصاویر رنگی آنها مورد بررسی قرار گرفته و از منابع هند ، پاکستان و ایران در آن استفاده شده است.
جداول مربوط به : افعال و خواص مفردات ، مصلحات معروف ، اسامی گیاهان ، اسامی مفردات معدنی و حیوانی ، مقدار خوراک مفردات ، مفردات مسکن ، مفردات مقوی و بسیاری اطلاعات ارزشمند دیگر برای شما جمع آوری گردیده است .
هم اکنون می توانید کتاب مفردات طب سنتی ایران را فقط به مبلغ 18000 تومان ( با 10 درصد تخفیف ) از فروشگاه طب سنتی خریداری نمایید.

You also get a traditional medicine practitioner
Sinai School of Health and Institute of Herbal Healing Wise bodies
Herbal education & Traditional medicines
HERB IRAN
The Center for attending the courses met with traditional medicine and medicinal plants , and can even be therapeutic for

Certainly, this kind of foods recommended in the past that now is used within Iranian families ,
Can sometimes overcome many of the problems that have you ever asked yourself why the grandfather of the past or have shadab less than sprightful our grandmothers’ day disease no more lived modern facilit an ..
Undoubtedly the key to many diseases and illness in modern societies is the feeding method and type of food . We invite you to read, learn and use instructions provided in this section, we invite …

Plants that are all around us and simply sailed across the side , often with little knowledge of them , we can cure health problems and even spiritual . So we come to look at your surroundings better and Mvhbat grace of God that we are the best to use .

We invite you to let your viewers or your questions in this part of your answer to raised masters .

Perhaps today, some ailments such as headaches , stomach pains and …
restore themselves or others .

For further information we invite you to visit this section .

You ‘ve probably also heard that the divorce statistics in the growing Mini family and the source of many of these studies , the lack of husband and wife Sexual satisfaction obtainable the of the subject in neglect and lack of attention carried ‘s spiritual needs physical and seriously affected parties can enter into the body to the family .

Islamic medicine and a special place for this very important and can help a lot of problems to be considered .

materials, chemical , cosmetic Mvhvd the market to find your favorite .

Recommendations provided in this section , you can read the questions and discuss their problems with teachers and counselors .

To participate in training schools can register and apply for registration in the course of their

What is love Jdvar
Jddar love of the most unique herbs are now available to you.

Housing is very strong. Has no long term effects even has the advantage of inducing sputum Krg·ha opens .
The solvent used to treat fibroid and cancer types . Refreshing and very useful for strengthening the eyes .

You can purchase this exceptional product and get more information , click here .

Aladvyh science book (singular Iranian Traditional Medicine )
Aldvyh science book (singular Iranian Traditional Medicine ) theoretical effort Wise ( click here ) is.
In this singular book with 182 color images , they are studied and the resources of India , Pakistan and Iran are used .
Tables : actions and properties of the singular, the famous reformer , names of plants, minerals and animal names Materia , Materia amount of food , housing Materia , Materia tonic and many other valuable data has been collected for you .
Can now book of Iranian Traditional Medicine Materia only amounted to 18 000 USD (10 % discount ) from a traditional store bought .

herb iran, Sinai Health Education, School of herbs, traditional medicine training courses, training courses, herbs, Sinai Health, Guys and Islamic medicine, traditional medicine, traditional medicine shops, book stores, traditional medicine, traditional medicine and materia Institute, Sinai Health healing Institute, a science book Aladvyh, Herb
Medical and therapeutic ad-selling educational books, medicine, health

  • agahi1 com مجله و كتاب