بایگانی دسته‌بندی‌ها: آگهی خودرو

قیمت خودرو، فروش خودرو و خرید خودرو، صفر و دست دوم

فروش پژو پارس سال 93 زیر قیمت فروش بازار

خودرو پژو پارس طرح سال 93 با بدنه سالم و بدون خش زیر قیمت بازار فوری بفروش می رسد. پژو پارس سال مدل 1393 فوری با تخفیف ویژه به فروش می رسد.
داشبورد خودرو پژو پارس فروشی مدل قدیم هست و بدنه خودرو صحیح و سالم و بدون خط و خش هست. رنگ پژو پارس سفید می باشد. خودرو پژو پارس فروشی 14 هزار کارکرد موتور دارد.
داخل بدنه به رنگ کرم هست. خودرو بنزینی هست.
تا برج 7 امسال این خودرو دارای بیمه می باشد.
برای اطلاعات بیشتر میتوانید با 09141776345 آقای مرتضی صاحب تماس حاصل فرمایید.
اگر میخواهید ماشین پژو پارس را در تهران ببینید این امکان برای شما وجود دارد. فقط سریعتر اقدام به خرید کنید تا خودرو بفروش نرسیده باشد. این خودرو صحیح و سالم هست و اکثرن در پارکینگ خونه بوده یعنی زیر افتاب هم نرفته زیاد.
فروش فوری پژو پارس سال
ادامه‌ی خواندن

شرکت آرین موتور پویا نمایندگی میتسوبیشی در ایران

در راستای توسعه فعالیتهای اقتصادی گروه تجاری میتسوبیشی موتورز ( Mitsubishi Motors Corporation ) و پس از مذاکرات بعمل آمده در سال 1389 با این شرکت به منظور واردات خودروهای سواری، شرکت آرین موتور پویا ( سهامی خاص ) با بهره گیری ازمنابع مالی لازم، نیروهای متخصص و استفاده از رویکردهای نوین مدیریتی نسبت به اخذ نمایندگی رسمی شرکت میتسوبیشی موتورز در سال 1390 اقدام نمود و به تبع آن زیر ساختهای لازم در حوزه های فروش و خدمات پس از فروش به منظور استفاده مشتری ایرانی از تکنولوژی، امنیت و رفاه خودروهای این برند تجاری معتبر ژاپنی با سابقه درخشان در ایران در مرحله اول ایجاد گردید و بومی سازی این تکنولوژی جز چشم انداز فعالیتهای شرکت در آینده قرارگرفت . ماشین و خودرو   ادامه‌ی خواندن

  • نمایندگی میتسوبیشی در ایران
  • نمایندگی میتسوبیشی
  • نمایندگی میتسوبیشی موتور در ایران
  • شرکت آرین موتور پویا
  • میتسوبیشی موتورز

آگهی فروش خودرو

ماشین و خودرو

مجموعه عظیم آموزش تعمیر خودرو و مکانیک خودرو و برق معادل100 سی دی با کیفیت عالی فیلم /اصل به فارسی
عظیم آموزش تعمیر خودرو و مکانیک خودرو معادل 100 … سی دی با کیفیت … جامع و کامل تعمیرات خودروهای ایرانی و خارجی به صورت … شده توسط شرکت های ایران خودرو ، سایپا و پارس خودرو مطمئنا … شما از تمام …  خودرو

ادامه‌ی خواندن

  • اگهی فروش خودرو