ارسال تبلیغات و آگهی های گوگل

+ تبلیغات ارسال
تقویت مطالب خود و ایجاد مکالمات سراسر وب

+ تبلیغات ارسال شده توسط به راحتی تبدیل پست های + Google را به نمایش تبلیغات که در سراسر وب اجرا تقویت محتوا با نام تجاری شما.زندگی می کنند، فرمت آگهی های اجتماعی اجازه می دهد تا شما را به فراتر از کلیک به زندگی می کنند گفتگو با مخاطبان خود را. افراد می توانند یک گفتگوی ویدیویی در هوا ملحق، اضافه کردن یک نظر، نام تجاری خود را دنبال کنید و یا یک +1، حق را از یک آگهی.  درج آگهی, نیازمندی, تبلیغ، تبلیغات رایگان  

مورد توجه قرار گرفتن

تبلیغات مرتبط با زمینه اجتماعی است. نظرات، +1، و سهام از دوستان می تواند مردم را حرکت به تعامل با آگهی خود را. اقدامات اجتماعی بر روی تبلیغات و + Google اضافه کردن با هم، نشان دادن تصویر کامل از تعامل با مطالب خود را. + تبلیغات ارسال در یک سبد توسعه را به روی صفحه نمایش کامل معماران و طراحان اجتماعی در سراسر وب.

وب سایت جریان شما

مطابقت پیام خود را به افراد مناسب، در جای مناسب در سراسر وب. رسیدن به مخاطبان شما در مورد با Google صفحه نمایش ابزارهای شبکه از جمله جمعیت، بخش میل، و هدف قرار دادن متنی مراقبت. مطالب خود را به کار بر روی هر صفحه نمایش – رومیزی، قرص، و تلفن های هوشمند.

سریع و کارآمد

سرعت ارسال به تبلیغاتی که در سراسر وب مقیاس به نوبه خود، و پرداخت تنها زمانی که مردم با محتوای نام تجاری خود را درگیر. این تعامل می تواند پس از پایان مبارزات انتخاباتی آگهی خود را ادامه، به عنوان افراد کشف پست های خود را در جستجو و + Google.

شروع به استفاده از تبلیغات + ارسال

این محصول در بتا برای مجموعه ای محدود از تبلیغات AdWords است. اگر شما علاقه مند به آزمایش این ویژگی، لطفا ثبت نام اینجا و یا تماس با تیم گوگل شما.

Google, ads, social ads, Google ads, post, post ads,advertising, advertising, advertising posting, ads, reinforcing material, content, Display Advertising, Display Advertising at Google Iran, websites, Google, an ad